adres: ul. Zamiany 12, 02-786 Warszawa mail: sklep@rowery.com.pl tel: (22) 644-29-02 fax: (22) 644-29-08 Godziny otwarcia: pn-pt: 11-19; so: 10-14

Co nowego?

Rowery elektryczne Scott Lumen eRide już u nas w sklepie

dodano: 1 lutego 2023

Mamy to. Rowery z legendarnej serii Scott Lumen już u nas w sklepie. Obecnie posiadamy w sklepie wszystkie modele tzn Lumen eRide 900SL, Lumen eRide 910, Lumen eRide 910 oraz Contessa Lumen eRide 900.

SCOTT Lumen wykorzystuje najszybszą na świecie platformę ramy XC/Trail i dodaje całkowicie ciche i wydajne wspomaganie elektryczne firmy TQ, a wszystko to przy zachowaniu legendarnego lekkiego DNA SCOTT. Masa takiego roweru to tylko 15,5kg!

Lumen eRIDE | Scott

Wrażenia z jazdy są takie jak na zwykłym rowerze: nie trzeba myśleć o dłuższej drodze hamowania, oporze pedałów czy wadze, ponieważ można  jeździć na nim nawet z wyłączonym wspomaganiem. Jest to lekki rower elektryczny dla rowerzystów górskich, posiadający wszystkie cechy zwykłego roweru, teraz z dodatkowym wspomaganiem, po to aby szybciej pokonywać wzniesienia i cieszyć się jeszcze dłużą.jazdą.

 

Od początku celem było stworzenie najlżejszego możliwego E-Bike’a i po wielu badaniach okazało się, że TQ HPR50 jest ostatecznym rozwiązaniem dla zespołu badawczo-rozwojowego SCOTT eRIDE, aby osiągnąć swoje cele. TQ to niemiecka firma założona w 1994 roku, która specjalizuje się w komponentach elektrycznych w wielu branżach, w tym lotniczej, militarnej, medycznej i infrastrukturalnej. Z silnikiem HPR50, po prostu przepisali zasady, dostarczając bezprecedensowy stosunek wagi do mocy 1,8 kg dla 50Nm. Przy średnicy 8 cm, TQ wprowadziło innowacje poprzez zastosowanie systemu przekładni harmonicznych. Pozwala to na zmniejszenie rozmiaru, jednocześnie zwiększając dokładność systemu. Efektem tego jest lżejszy rower, lepsza integracja, przy jednoczesnym zmniejszeniu luzu dla bardziej naturalnego odczucia pedałowania. Technologia ta pozwala również na redukcję hałasu systemu dla prawdziwie naturalnego doświadczenia. W końcu jesteś w plenerze, aby, cóż, cieszyć się w pełni plenerem.

Lumen wyposażony jest w wewnętrzną baterię o pojemności 360Wh, którą można dodatkowo uzupełnić o zewnętrzną baterię o pojemności 160Wh. Łatwa do zamocowania na przednim uchwycie na bidon za pomocą unikalnego, zaprojektowanego przez SCOTT szybkozłącza, bateria charakteryzuje się smukłą konstrukcją i niską wagą, co oznacza minimalny wpływ na prowadzenie roweru.

Scott Contessa Lumen eRide 900 model 2023 (290590) | Porównanie cen Cenowarka Polska

Specyfikacja i ceny …tutaj