adres: ul. Zamiany 12, 02-786 Warszawa mail: sklep@rowery.com.pl tel: (22) 644-29-02 fax: (22) 644-29-08 Godziny otwarcia: pn-pt: 11-19; so: 10-14

O nas

Firma PLUS istnieje od 1991 roku i została założona przez naszego tatę – Michała Szewczyka.
Nasza działalność w branży rowerowej wzięła się z pasji jaką było dla nas raczkujące wtedy dopiero kolarstwo górskie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce gdzie ludzie podobni nam będą mogli znaleźć solidny serwis, duży wybór doskonałej jakości rowerów i części, a co najważniejsze – miejsce gdzie każdy w przyjaznej atmosferze będzie mógł porozmawiać o swojej pasji i spotkać ludzi dla których jazda na rowerze jest ulubionym zajęciem.

Dlatego od samego początku organizujemy zawody i sami bierzemy w nich udział, a wokół sklepu skupiamy grupę takich jak my pasjonatów. Cała ekipa PLUS-a jest związana z rowerami-jedni po prostu lubią rowery, a inni tak jak Darek „Skowron” Skowroński czy Czarek ,,Czak” ścigają się i startują w zawodach.
Pierwszymi firmami z którymi rozpoczęliśmy współpracę były Wheeler i Diamond Back. W czerwcu 1992 PLUS otrzymał autoryzację od firmy SCOTT. Choć w ciągu kilkunastu lat istnienia nasza działalność była związana jeszcze z kilkoma producentami rowerów (Cannondale, Trek, Giant, Merida, Marin) to do dziś niezmiennie właśnie SCOTT z racji doskonałej jakości i solidności jest dla nas najważniejszym partnerem.

W roku 2000 nasze doświadczenie pozwoliło założyć nam firmę Wigwam, która stała się najpierw przedstawicielem Answerproducts Inc. – producenta amortyzatorów Manitou, a następnie takich producentów jak Bell czy Avid.

W naszym sklepie oferujemy sprawdzone produkty wysokiej jakości, dlatego współpracujemy z tymi którzy gwarantują najwyższą jakość i pewną gwarancję.

Doskonała jakość pracy naszego serwisu zaowocowała tym, że staliśmy się jednym z punktów sieci Shimano Service Center oraz uzyskaliśmy autoryzacje min. takich firm jak Mavic, Magura, S.R.A.M., RST, FOX, Rock Shox. Posiadamy też główny autoryzowany serwis amortyzatorów Manitou na trenie Polski.

Chcemy aby nasz sklep zapewniał kompleksową obsługę każdemu rowerzyście. Oferując klientowi rower lub osprzęt, pragniemy aby był z niego długo zadowolony. Z tego powodu każdy zakup staramy się w miarę naszych możliwości traktować indywidualnie. Stojące na ekspozycji rowery są więc jedynie propozycją – każdy kupujący może dowolnie dobrać poszczególne podzespoły, tak aby jak najlepiej odpowiadały jego potrzebom i stylowi jazdy. My staramy się służyć radą i pomocą.

Zakup roweru to ważna decyzja i nie można podejmować jej bez dokładnego dobrania rozmiaru ramy, rodzaju wyposażenia oraz próbnej jazdy, do której szczerze namawiamy.

Marcin Szewczyk i Paweł Szewczyk