adres: ul. Zamiany 12, 02-786 Warszawa mail: sklep@rowery.com.pl tel: (22) 644-29-02 fax: (22) 644-29-08 Godziny otwarcia: pn-pt: 11-19; so: 10-14

Co nowego?

Odzież Scott ODLO Racing Team już w sprzedaży

dodano: 6 marca 2018

Mamy już w sprzedaży odzież renomowanej firmy Odlo.

Znalezione obrazy dla zapytania odlo scott

W ofercie stroje Teamu Scott Odlo Sram oraz inne ubiory. W ofercie znajdują się również bandamki i czapki. Zapraszamy do sklepu.

Znalezione obrazy dla zapytania odlo scottZnalezione obrazy dla zapytania odlo scott

Profesjonalna, techniczna koszulka rowerowa, replika używanej przez Scott Odlo MTB Racing Team i wybitnych zawodników kolarstwa górskiego – Nino Schurtera i Jenny Rissveds. Możesz się w niej poczuć jak na zawodach Pucharu Świata!

Koszulka wykonana z funkcjonalnego materiału poliestrowego Timor o przestrzennej strukturze w kształcie plastra miodu. Taka konstrukcja ułatwia oddychanie i momentalnie przyspiesza schnięcie. Materiał jest elastyczny i bardzo lekki, co ma ogromne znaczenie przy intensywnej i agresywnej jeździe.

Koszulka dobrze układa się na ciele, jest komfortowa w częstym użytkowaniu w zróżnicowanych warunkach. Dodatkowym atutem koszulki jest pełny zamek. Na pewno może przydać się przy ciężkich podjazdach.

Znalezione obrazy dla zapytania odlo scott shorts

Lekkie, elastyczne i szybkoschnące. Spodenki wykonane są z wytrzymałej dzianiny poliamidowo-elastanowej Tricot Power Stretch Performer o gramaturze 210 g/m². Materiał chroni przed promieniowaniem UV 50+ (standard australijski).

W spodenkach wykorzystano techniczną wkładkę Veloce+ firmy Elastic Interface o gęstości 70 Rho. Pozwala na maksymalną swobodę ruchu przy równoczesnym zachowaniu stabilnej ochrony w głównych miejscach nacisku siodełka rowerowego. Spodnie posiadają profilowane szelki z szybkoschnącej siateczki. Gwarantują stabilność podczas intensywnego treningu.

W ofercie posiadamy również damskie stroje Odlo.

Znalezione obrazy dla zapytania BREEZE odlo

 

Więcej informacji – zapraszamy do sklepu

Cennik rower Scott 2018 …więcej