adres: ul. Zamiany 12, 02-786 Warszawa mail: sklep@rowery.com.pl tel: (22) 644-29-02 fax: (22) 644-29-08 Godziny otwarcia: pn-pt: 11-19; so: 10-14

Co nowego?

Nawigacje rowerowe WAHOO

dodano: 6 czerwca 2019

W ofercie naszego sklepu posiadamy nawigacje rowerowe firmy Wahoo.

Roam

Komputery rowerowy ELEMNT  Wahoo Fitness z modułem GPS wykorzystuje intuicyjny interfejs iPhone’a lub iPada, umożliwiając błyskawiczną synchronizację ze wszystkimi ulubionymi platformami dla rowerzystów. Intuicyjna w obsłudze bezpłatna aplikacja towarzysząca pozwala skonfigurować strony ćwiczeń za pomocą urządzeń Apple z systemem iOS. Uzupełniaj pola danych, dostosowuj profile, śledź postępy i z łatwością udostępniaj dane o przejazdach.

Znalezione obrazy dla zapytania Nawigacja Wahoo Roam

Liczniki są dostępne jako samo urządzenie lub w zestawach wraz z czujnikiem tętna, kadencji i prędkości. Oczywiście posiadamy w sprzedaży same czujniki.

Nawigacja Wahoo

Bezproblemowa nawigacja
Komputery ELEMNT są fabrycznie wyposażone w mapy niemal wszystkich krajów świata i umożliwia bezprzewodową integrację przez GPS z aplikacjami Strava i Ride. Po zsynchronizowaniu z kontem zapisane trasy będą bezprzewodowo pobierane przez ELEMNT. Do synchronizacji danych o przejazdach, pobierania map czy aktualizacji oprogramowania nie potrzeba laptopa.

Znalezione obrazy dla zapytania Nawigacja Wahoo Roam

Dostępne modele w ciągłej sprzedaży:
WAHOO ELEMENT (w wersji z czujnikami lub samo urządzenie)
WAHOO ELEMENT BOLT (jw)
WAHOO ELEMENT ROAM*
WAHOO MINI

Więcej informacji, ceny i specyfikacje >>KLIKNIJ<<

Znalezione obrazy dla zapytania Nawigacja Wahoo

*-dostępny w sprzedaży od 12/07/2019
Znalezione obrazy dla zapytania Nawigacja Wahoo Roam