adres: ul. Zamiany 12, 02-786 Warszawa mail: sklep@rowery.com.pl tel: (22) 644-29-02 fax: (22) 644-29-08 Godziny otwarcia: pn-pt: 11-19; so: 10-14

Co nowego?

Całkowicie nowy kask Scott Stego Plus Mips

dodano: 7 marca 2021

Mamy już w sklepie całkowicie nowe kaski Scott Stego Plus 2021.

Nowy Stego jest wyposażony w drugą osłonę z mocowaniem do kamer GoPro. Przechowywanie gogli jest również łatwe. Wystarczy obrócić przyłbicę do góry, założyć gogle na kask i upewnić się, że pasek ściśle przylega do tylnej części kasku.

 

Zawsze podważając status quo poprzez dążenie do perfekcji, kask SCOTT zwycięski w teście MTB Enduro został całkowicie przeprojektowany od podstaw na rok 2021. Funkcjonalność i najnowsze technologie bezpieczeństwa owinięte w nowoczesną skorupę sprawiają, że ten kask jest pierwszym wyborem na weekendową przygodę na rowerze górskim, udział w lokalnych wyścigach Enduro.

 

Dzięki wiodącej w swojej klasie zewnętrznej warstwie, skupieniu się na ochronie najbardziej wrażliwych obszarów głowy i zintegrowanemu systemowi ochrony mózgu MIPS®, Stego Plus zapewnia, że  ​​możesz nadal dawać z siebie więcej i czuć się bezpiecznie.

Nasza progresywna konstrukcja absorbująca, wykorzystująca piankę EPS i podkładki PU, zapewnia lepszą ochronę przy uderzeniach nisko- i średnio- mocnych. To w połączeniu z systemem MIPS® Brain Protection System dla uderzeń obrotowych sprawia, że SCOTT STEGO jest najbezpieczniejszym kaskiem jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.
Stego sprawia, że te gorące letnie dni są chłodniejsze, a masywne otwory wentylacyjne rozmieszczone strategicznie w poprzek skorupy, zaprojektowane tak, aby zagwarantować optymalny przepływ powietrza przy każdej prędkości.

Nasz system dopasowania 360 HALO oferuje ogromny zakres mikroregulacji. Znajdź idealne dopasowanie, gdy kask jest na głowie. Ulepszyliśmy również jego dotyk i wyczucie dzięki gumowanemu pierścieniowi zapewniającemu optymalny chwyt podczas zakładania kasku w rękawiczkach.

 

Kask produkowany jest w 6 kolorach oraz 3 rozmiarach.