adres: ul. Zamiany 12, 02-786 Warszawa mail: sklep@rowery.com.pl tel: (22) 644-29-02 fax: (22) 644-29-08 Godziny otwarcia: pn-pt: 11-19; so: 10-14

dodano: 14 grudnia 2017

Kask Livall z czujnikiem 3G i powiadomieniem SOS

Cena: 699 zł

Sportowy kask Livall BH 120 z czujnikiem 3G i powiadomieniem SOS w razie wypadku. Kask posiada ponadto zestaw głośnomówiący w technologi  Bluetooth w technologi 4.0 oraz możliwość wzajemnej łączności między kaskami (interkom do 20m). Dodatkową zaletą jest możliwość słuchania muzyki oraz fakt że kask posiada wbudowane oświetlenie LED.

Filmik z prezentację …więcej

Kask przeznaczony jest zarówno do jazdy MTB i szosowej.

W komplecie znajduje się wielofunkcyjny bezprzewodowy sterownik (pilot) montowany na kierownicy. Pilot posiada podświetlane przyciski umożliwiające korzystanie z wielu przydatnych funkcji. Pilot i kask ładowane są przez USB.

 

Do obsługi wszystkich funkcji należy zainstalować aplikację LIVALL Riding. Aplikacja umożliwia sterowaniem trybami oświetlenia, parowanie kilku kasków do grupy interkomu, funkcji SOS oraz posiada funkcje licznika i zapisu tras.

Powiadomienie do maksymalnie 3 osób wraz z współrzędnymi po wykryciu przez wbudowany czujnik 3G upadku. Mamy 90s na odwołanie alarmu w aplikacji.

Multimedialne combo zamknięte w lekkim, niezwykle precyzyjnie zaprojektowanym kasku rowerowym. Wykonany tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, przyjąć na siebie siłę uderzenia i przede wszystkim perfekcyjnie chronić Twoją głowę. W końcu wkładając kask po prostu „dmuchasz na zimne”, jedziesz ostrożnie i liczysz, że nic złego się nie wydarzy, a kask posłuży Ci przez długi czas. Dlatego model ten stanowi idealną inwestycję. Bo oprócz świetnej jakości wykonania, jest… multimedialny!

Wbudowane głośniki pozwolą Ci słuchać muzyki bezpośrednio z Twojego smartfonu. W Livall wiedzą, że musisz słyszeć dźwięki otoczenia, więc ulubiona muzyka ma Ci uprzyjemnić jazdę, a nie zagłuszać to, co dzieje się na ulicy. Sparuj swoje urządzenie – smartfon, nawigację, kamerę – za pomocą Bluetooth, pobierz aplikację i korzystaj z bezkresu rozwiązań. Możesz np. robić zdjęcia czy uruchomić kierunkowskazy (diody dolne, lewe i prawe) za pomocą tylko kciuka. Możesz odbierać telefony, możesz słuchać wskazówek nawigacji, nie odwracając oczu od trasy… A wszystko to dzięki praktycznemu pilotowi Bling Jet, który umieścisz na kierownicy.
Kask był testowany w znanym programie NOWY GADŻET produkcji TVN TURBO

Znalezione obrazy dla zapytania livall sos emergency signal

Parametry:

Bluetooth: BLE4.0+ HFP/HSP/A2DP, zasięg do 10 m
Dźwięk: Głośniki stereo 2x 0,5 W
Mikrofon: -39 dB
Oświetlenie: 8 tylnych kolorowych diod LED, 3 diody LED sygnalizujące skręt w lewo, 3 diody LED sygnalizujące skręt w prawo
3 przyciski: uruchamianie (odtwarzanie, wstrzymanie, wyłączenie), głośność + (następny utwór), głośność – (poprzedni utwór)
Gniazdo ładowania: MicroUSB (kask i pilot)
Bateria: 2200mAh
Czas ładowania: ok. 1,5 h
Czas pracy na baterii: maks. 20 godzin
Czas czuwania: maks. 180 dni
Temperatura pracy: -10

Rozmiar (M/L)
Obwód głowy: 55-61 cm
Wymiary produktu: 285×230×150 mm
Waga: 297g

Więcej info …tutaj

 

Plus Scott Warszawa

Zamiany 12
02-786 Warszawa
22 644 29 02

Znalezione obrazy dla zapytania livall sos emergency signal