adres: ul. Zamiany 12, 02-786 Warszawa mail: sklep@rowery.com.pl tel: (22) 644-29-02 fax: (22) 644-29-08 Godziny otwarcia: pn-pt: 11-19; so: 10-14

dodano: 9 listopada 2021

Scott Addict RC 10 m2022 jest już u nas

Cena: 27999 zł

Addict RC zawsze był flagowym rowerem firmy Scott przeznaczonym do ścigania. Zastosowane karbonowe włókna HMX pozwalały tworzyć superlekkie rowery o zadziwiającej sztywności i wytrzymałości. Jednak wersja Addicta RC to sprzęt kompletnie nowej generacji. To nie są tylko często spotykane kosmetyczne zmiany, czy drobny lifting. W firmie Scott, jeżeli coś ulega zmianie to tak, aby naprawdę zachwycić, a nie tworzyć pozory. Piszący te słowa doświadczył tego na własnej skórze testując w Alpejskich okolicznościach przyrody nowego Addicta RC. Mimo mojego wieloletniego i nieukrywanego podziwu dla produktów firmy Scott, z wrodzonym mi sceptycyzmem podszedłem do nowej konstrukcji (wcześniej byłem wielkim fanem serii Foil). Ale i tym razem inżynierowie z Fribourga razem z zawodnikami teamu Mitchelton zrobili mi sporą niespodziankę. Po pierwsze Addict RC posiada całkowicie nową ascetyczną formę – wszystkie linki i pancerze są schowane w ramie i kierownicy.

Lekki? Oczywiście. Szybki? Pewnie, że tak. Dzięki lepszej integracji niż kiedykolwiek wcześniej, Addict RC 10 zapewni Ci przewagę nad konkurencją, której potrzebujesz, czy to podczas zdobywania KOM w mieście jeden po drugim, sprintu na szczyt góry, czy też wyprzedzania reszty stawki w lokalnym kryterium.

Scott Addict RC10 m2022 posiada karbonowe koła, mechanizm korbowy z pomiarem mocy, elektryczne przerzutki SRAM…

Dokładna specyfikacja …tutaj